Contacts

Умови використання Умови використання

Між ТОВ "єПарковка", яке діє на підставі статуту, з однієї сторони (надалі іменується "Постачальник"), та Користувачем, який приєднується до цього Договору та погоджується з його умовами (надалі іменується "Користувач"), з іншої сторони.

1. МІНІМАЛЬНИЙ ЧАС БРОНЮВАННЯ

1.1. Користувач може замовити послугу бронювання паркомісця мінімум, на (30 хв)*, до якого додається (10 хв)* бонусного часу на доїзд та (10 хв)* бонусного часу на виїзд.

2. ТАРИФІКАЦІЯ

2.1. Вартість паркування обчислюється на основі ціни за кожну хвилину користування для кожного конкретного паркувального місця.
2.2 Система використовує платіжний сервіс Fondy.

3. ЗАВЕРШЕННЯ ПАРКУВАННЯ

3.1. Після завершення паркування хвилини, які залишились, автоматично списуються з акаунта Користувача. Користувач не може використовувати залишковий час пізніше.

3.2. Користувач може не завершувати паркування, а просто виїхати, піднявши бар'єр кнопкою "Підняти бар'єр" у додатку. Якщо бар'єр було піднято і час паркування вийшов, система автоматично завершить паркування для поточного користувача. Якщо бар'єр не було піднято, він підіймається автоматично, якщо немає для цього перешкод.

3.3 Користувач сам відповідає за завершення паркування в додатку.

4. НАРАХУВАННЯ БОРГУ І ЙОГО ПОГАШЕННЯ

4.1. Якщо авто Користувача перебуває на паркомісці довше, ніж заброньовано, система періодично нараховує додатковий мінімальний час паркування (30 хв)*. Система намагатиметься зняти кошти з прив'язаного способу оплати та погасити борг Користувача.

4.2. Якщо кошти не вдається зняти з прив'язаного способу оплати, у кабінеті Користувача накопичується борг.

4.3. Погасити борг можна вручну з кабінету додатка або ж при бронюванні паркувального місця. Користувач не може забронювати нове паркувальне місце, не погасивши борг за попереднє.


5. ПОВЕРНЕННЯ
5.1 Сервіс не повертає кошти за заброньоване паркомісце.


Пункти що виділені зірочками:
* - Зміни у вказаних вище умовах можуть вноситися адміністратором в будь-який час.

Постачальник: ТОВ "єПарковка"
ЄДРПОУ: 45055992
Адреса реєстрації: Україна, 43020, Волинська обл., Луцький р-н, місто Луцьк, вул. Рівненська, будинок 76А
E-mail: support@eparkovka.com
IBAN: UA163252680000026009148566001
Банк: АТ АКБ "Львів"
Керівник: Мельник Максим Олександрович