Contacts

ПартнерствоПартнерство

Спільно створимо більш зручний світ паркування для всіх!

Ми завжди відкриті до співпраці з власниками паркувальних майданчиків, з міською владою та іншими партнерами для створення зручного та ефективного сервісу паркування для наших користувачів.

Кому це корисно Кому це корисно

Img
Житловим комплексам

Ми пропонуємо нашу інноваційну систему паркування для житлових комплексів, які бажають підвищити комфорт та зручність для своїх мешканців. Позбавте мешканців лишніх клопіт та переживань за парковку, нехай цим краще займемось ми.

More details
Img
Місто

Розумні міста. Те, що колись було модним словом, тепер стало реальністю. Технології роблять наш світ зручним та більш зеленим. Для міських рад, які мають паркінг, наша система паркування стає важливим інструментом для досягнення цих цілей

More details
Img
Власникам магазинів, ТЦ, що мають паркінг

У конкурентному світі торгівлі паркінг є важливою послугою. Поганий паркінг негативно впливає на кількість відвідувачів. Наша система паркування стає ключовим інструментом для підвищення привабливості бізнесу та підтримки зручності ваших клієнтів

More details
Img
Водії

Ми зрозуміли ваші потреби та незручності, пов'язані з паркуванням. Ви — ті, хто проводить багато часу за кермом, долає довгі відстані та шукає місце для автомобіля. Ось як наша система полегшує ваше автомобільне життя:

More details